Αγαπητοί μας γονείς, καλή κι ευλογημένη χρονιά. Λόγω του ότι τα κατηχητικά μας δεν πραγματοποιούνται εν μέσω Κορονοϊού, όμως η ανάγκη για πνευματική τροφή συνεχίζει να υπάρχει, ιδιαίτερα για τους μικρούς μας φίλους που πάνε στο Δημοτικό.
Για τον λόγο αυτό κάθε Σάββατο στις 12:00 το μεσημέρι μαζευόμαστε διαδικτυακά, με επικεφαλής τον πατέρα Αυγουστίνο και τους συνεργάτες του μιλάμε, μαθαίνουμε, βλέπουμε βίντεο, παίζουμε διαδικτυακά παιχνίδια και γενικά 1 ώρα είμαστε μια χαρούμενη παρέα όπου περνάμε πνευματικά, ωφέλιμα και διασκεδαστικά, κάτω από την ομπρέλα του Χριστού μας. Μια μικρή ανάπαυλα στην δύσκολη εποχή που ζούμε.Παρακαλούμε όσοι έχετε παιδιά ηλικίας 6-12 ετών δείξτε το 1ο βίντεο στα παιδιά σας
και εσείς δείτε το παρακάτω βίντεο...
και κατόπιν εγγραφείτε στην παρέα μας. Σας περιμένουμε!!
Με ευχές κ αγάπη Χριστού
για καλή κι ευλογημένη χρονιά
πατέρας Αυγουστίνος
Γραφείο Νεότητας της Ι. Μ. Φωκίδος,
ΥΓ. Οι διαδικτυακές συναντήσεις από το σπίτι μας γίνονται μέσα από την πλατφόρμα Microsoft Teams.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh1RvmQP2V9IlxGRLtaP1aUH9QxrYTr-yP1OcQ3_OwShhwEw5YERyMB1aZmRAKmkR7SMMFM5B59nJ7GJnrkDhbzA69nlSKnQ1nkIa0jnB7jPaQCjQR-D06H0qeKFdtFu3HcDjFVXvDM1F3Y/w96-h131/%25CE%2593%25CE%25A1%25CE%2591%25CE%25A6%25CE%2595%25CE%2599%25CE%259F+%25CE%259D%25CE%2595%25CE%259F%25CE%25A4%25CE%2597%25CE%25A4%25CE%259F%25CE%25A3+logo+%25CE%25A0%25CE%2595%25CE%25A1%25CE%2599%25CE%25A3%25CE%25A4%25CE%2595%25CE%25A1%25CE%2599.jpg)